ALBASCAN IT SOLUTIONS

Tomorrow’s Technology For Today’s Security

RRETH NESH

Albascan eshte nje nga kompanite me te njohura ne fushen e sigurise se sistemeve.

Kemi nisur rrugetimin tone ne 2017 per te qene nje faktor kyc ne ofrimin e sistemeve te specializuara ne fushen e sigurise.

Nje ekip i kualifikuar inxhinjeresh trajton me prioritet cdo projekt per ti dhene zgjidhjen me profesionale dhe afatgjate.

Nje shumellojshmeri produktesh nga kamerat mete thjeshta IP, per te cilat jemi distributor ekskluziv i Uniview, deri te sistemet inteligjente te automatizimit, jane shprehje e qarte inovacioni dhe sigurie.

Me Albascan siguria eshte gjithmone domosdoshmeri!

PRODUKTE & SHËRBIME

SISTEME KAMERASH IP
(CCTV)

SISTEME SKANIMI ME RREZE X

HOSPITALITY

SISTEME HYRJE-DALJE & KOHEMATES

SHERBIME IT

SISTEME KAMERASH IP (CCTV)

SISTEME ALARMI
& ZJARRI

SISTEME ANTIDRONE SISTEME

SISTEME AUTOMATIZIMI

Fish Eye

Mundësojnë pamje filmike 360 gradë të përshtatshme për hapësira të limituara dhe një kënd më të gjërë vëzhgimi

Vandal Proof

Të projektuara për ti rezistuar dhunimit të qëllimshëm për të ndërprerë
regjistrimin

Intrusion Detection

Luajnë rolin e një barriere në një zonë të caktuar dhe njoftohet operatori në rast se kjo vijë
shkelet

PARTNERËT

Keni nevojë për më shumë informacion?

Ne mund të dizenjojmë cfarëdo sistemi specifik sigurie që ju nevojitet për kompaninë tuaj. Mos hezitoni të na shkruani për një konsultë falas.

Orari i Punës

Nga e Hëna në të Premten: 9:00 – 17:00
Të Shtunën: 9:00 – 13:00
Të Dielën: Pushim

AlbaScan LTD

Ju mund të na ndiqni gjithashtu edhe në rrjetet sociale:

© Të gjitha të drejtat e Rezervuara nga Albascan LTD 2018

Made with by S​​&J

AlbaScan